Dobro vece,obracam vam se sa jednim pitanjem imam cerku od 14 godina koja je pre odprilike 3 godine pala i rasekla gornju usnu sa desne strane.Kada smo otisli kod doktora rekao nam je da ako ne usije ranu da ce joj ostati estetski ovako,odlucili smo se da sacekamo da rana sama prodje. To se nesto smanjilo od pre tri godine naravno ali njoj to idalje smeta da li mislite da vi imate neko resenje za ovo?Molim da mi kao odgovor napisete mejl. Hvala.

    Odgovoreno: 22. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185883

    • Aleksandar Pavlovic 23. 07. 2021.

      Dobro vece,obracam vam se sa jednim pitanjem imam cerku od 14 godina koja je pre odprilike 3 godine pala i rasekla gornju usnu sa desne strane.Kada smo otisli kod doktora rekao nam je da ako ne usije ranu da ce joj ostati estetski ovako,odlucili smo se da sacekamo da rana sama prodje. To se nesto smanjilo od pre tri godine naravno ali njoj to idalje smeta da li mislite da vi imate neko resenje za ovo? Hvala.