1. Osećaj jeze u gornjem delu tela

    Pitanje broj: #143534

    U poslednje vreme dešavaju mi se čudne promene, smenjuju mi se jeza i blaga vrućina u gornjem delu tela, vrata i čela. Blagu mučninu osetim, pogled mi je kad kad u takvim situacijama zamućen i osećam pritisak u očnoj duplji. Imam bolove u glavi, mogu ih opisati kao neku napetost, kao težina. Pospana sam, popijem panadol advance i bude kasnije bolje.

    Odgovoreno: 20. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143534

    • Trese mi se leva noga kac hodam. Od ranije sam aneksioznai pijem lekove. Imam bolove u listovima noge