Postovani, da li mi mozete preporuciti nekog privatnog logopeda u novom sadu? Hvala!

    Odgovoreno: 18. 09. 2010.

Komentari na pitanje: #68320

    • Postovani, da li ste nasli privatnog logopeda u novom sadu? Ja sam nasla samo jednog u laze teleckog ordinacija logos. Mi imamo problem sa govorom, a u drzavnoj su nam rekli da to jos nije problem. . .

    • Ja bi vas pitala imam govornu manu neki su rekli da se to može izlječit i imam mala usta dali je to povezano s govornom manom. . . ? Molim vas da mi vratite poruku.