Poštovani,
    Već sam Vam poslala jedan mail, imam problema sa govorom, kao da imam neku blokadu u glavi pa ne mogu da izgovorim reč, a nekada kao da mi je jezik brži od pameti pa kažem reč ali permutujem slova, imam problema da izgovorim neke reči, npr. one koje počinju na slovo n, često i grešim u izgovoru, nisam bila kod logopeda, ali je krajnje vreme da odem... Da li se moj problem može rešiti? Da li moram da idem kod logopeda u dom zdravlja na mojoj opštini stanovanja ili mogu i bilo koji dom zdravlja? Da li mi treba uput?
    Hvala...

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Vaš problem se može rešiti pravim tretmanom i svakako Vašim upornim radom i svakodnevnim vežbanjem. Javite se u zavod za psihofiziološke poremećaje i govornu patologiju, ul. Kralja Milutina 52, beograd. Za to vam je potreban uput lekara opšte prakse.
      Pozdrav,