Da li je moguce osloboditi se suskanja pri govoru? Imam 24 godine i zelio bih se oprobati u glumi pa me zanima da li je ovo rjesivo. . . Suskanje cak nije ni izrazeno previse, mnogo ljudi ni ne primijeti. . . Tipa jedna u 30 osoba bi mi rekla da mozda cuje da malo cudnije kazem s i sh. . . Sisao sam prst kad sam bio mali pa da li je moguce da je od toga? Da li je moguce rijesiti se potpuno toga? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 17. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129562

    • A sta mislite, da li se to moze rjesiti za nekih godinu dana aktivnog rada?: )