Draga doktorice, imam jedan cudan mladez na bradavici na grudima, ne mogu reci sad da li je porastao ili se promjenio oblikom jer sam se i ja malo ugojila, ali mislim da je promjenio boju. Mogu li vam poslati sliku da vidite imam li razloga za brigu? Lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 12. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179732

    • Draga doktorice, imam cudan mladez na dojci, nisam sigurna da je narastao jer sam se i ja malo ugojila ali mi se cini da je malo potamnio. Trenutno sam u Svedakoj i nisam u mogucnosti da dodjem na pregled ali bih Vam bila zahvalna ako biste pogledali sliku i rekli mi imam li razloga za brigu.

    • Nazalost nisam u mogucnosti da dodjem, trenutno sam u Svedskoj, ali bih bila zahvalna jako ako biste mogli da pogledate. Evo sliku postavljam. Hvala unaprijed