1. Nakon fizičkog napora imam bol u levoj preponi koji se širi

    Pitanje broj: #162836

    Posle teškog fizičkog napora u toku nekoliko dana u preponskom predelu abdomena sa leve strane,osećam blagi bol. Takođe imam i osećaj pečenja i nelagodnosti koji se širi do levog testisa, bez otoka i vidljivih promena, U stanju mirovanja posle nekoliko dana nestaje bol, ali idalje imam blagi osećaj nelagodnosti u levom testisu. Pre par meseci sam imao slične simptome nakon teškog fizičkog napora, sumnjam da bih mogao da imam bruh.