Postovani, napisali ste mi da sam najverovatnije od Palitrexa dobila gljivice i da se zbog njih pojavio svrab genitalija. Bila sam kod svog ginekologa koji je uradio papa test i uzeo uzorak sekreta i sad cekam rezultate. Prvo pitanje je ,da li ce ove gljivice uticati na rezultate ovih testova? I drugo ,uradila sam urinokulturu i rezultat je sledeci: Mikroskopski pregled 6-8 leukocita Kulturom:Iz 1 ml uzorka iskultivisano 8000 bakterija. Iskultivisan Eterococcus spp.verovatno spoljnog porekla. Preporucili ste mi da koristim Conesten 2 pakovanja i kremu Kansen.Da li i posle rezultata urinokulture da primenim tu terapiju? Hvala u napred i izvinite ako sam dosadna.

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Gljivice ne uticu na rezultat PA testa. Propisana terapija nema veze sa urinarnim vec sa genitalnim traktom- slobodno je upotrebljavajte. Uzgred rezultat urinokulture Vam je ok. i ne zahteva lecenje. Pijte samo caj od brusnice.