HVALA PUNO na odgovoru. Posto sada imam menstruaciju da li od sledeceg ciklusa da pocnem sa kontracepcijom i da li da opet pijem yasmin ili neke druge tbl. i koliko dugo da ih koristim.Da li Hemomicin tbl i Panklav pijem zajedno i da li mogu odmah da pocnem sa terapijom posle ciprocinal tbl.HVALA NAJLEPSE!

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    • Sa OK pocnite prvog dana sledeceg ciklusa (posto sada kasnite); Yasmin je ok (najpropisivaniji ok)- koristite ga minimum 6 meseci - dok Vam prija i treba; nemojte da pijete zajedno nego u vreme kada se bolovi javljaju (vreme ciklusa cini mi se). Uvek stavite Canesten 3 ili 1 kada uzimate antibiotike zbog gljivica.