ustanovljeni su mi policisticni jajnici,sada pocinjem da pijem klomifen tablete za zacece,ako nedodje do zaceca sa ovom terapijom sta sledi dalje,jako sam ocajna plasim se da necu moci imati dece

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.
    • Nemojte se nikad unapred sekirati. Terapija klomifenom obicno daje vrlo dobre rezultate-te nema razloga da i kod Vas ne bude tako. Jedna napomena nemojte ocekivati da cete u prvom mesecu ostati trudni- moguce je, ali neka Vas ne deprimira ako ne bude trudnoce. Ako terapija Klomifenom ne pomogne postoje drugi nacini- Metformin, Gonadotropini, njihove kombinacije, IVF, ali to sada Vas ne treba da opterecuje. Budite strpljivi i razmisljajte pozitivno.