Zanima me da li sam frigidna. Polnim odnosom uopste ne dozivljavam neko uzbudjenje, a takodje ne dozivim vrhunac. Da li mi mozete reci nesto o uzrocima toga? Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Niste frigidni samo ne poznajete sebe dovoljno. Proverite nivo Prolaktina- on moze biti uzrok smanjenog libida kod zene. Sa partnerom ili sami strpljivo korak po korak radite na upoznavanju sopstvenog tela- budite uporni -vremenom cete otkriti sta Vam prija i kao da postignete uzbudjenje i vrhunac