Postovanje 7 godina sam u vezi sa momkom i prilikom odnosa nismo koristili zaštitu, uvek smo ''pazili''. Sa obzirom na to da je uvek postojala mogućnost, tokom ovih 7 godina, da ostanem u drugom stanju, a nisam...da li se sa razlogom plašim da nećemo moći imati bebicu tj. da je neko od nas dvoje neplodan? Ta sumnja se javila kada smo počeli da pričamo o deci i da planiramo bebu... Molim Vas za odgovor-Vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Unapred je vrlo tesko dati bilo kakvo misljenje- ja uvek polazim sa optimisticke strane i smatram da ste se dobro "pazili" , a o tome da li ce biti problema saznacete kada u odnose krenete bez zastite dakle savet je krenite. Mnogo je cesca pojava (jos uvek) da parovi nemaju problema po ovom pitanju- a sto je cesto to je cesto.