Postovani doktore Stefanovic, Rodila sam bebu prije tacno 42 dana ali jos uvijek oskudno krvarim. Krvarenje je u pocetku bilo normalno pa se postepeno smanjivalo i poprimilo smedju boju, da bi prije desetak dana postalo providno. Nakon toga je potpuno prestalo, da bi se prije dva dana javilo veoma oskudno ali kao svjeza krv. Na kontrolni pregled jos nisam otisla, jer se bojim da nesto nije u redu. Bebu dojim, a poslije poroda sa prvim djetetom krvarila sam 35 dana i nakon 5 dana dobila redovan ciklus. Molim Vas da mi odgovorite da li je ovakvo krvarenje normalno? PS. Imam jake bolove u predjelu trticne kosti, a u ostalim segmentima sam se potpuno oporavila. Unaprijed Vam se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • Pa imate slican model iz prve trudnoce koliko mogu da procitam. Nema potrebe da se plasite , a ni da idete kod lekara za sada. Moguce je da cete i sada dobiti ciklus iako dojite. Ako su bolovi trticne kosti mnogo jaki stavite povremeno supozitoriju Diklofenaka.