Postovani doktore,trebalo bi da radim HPV tipizaciju,ali trenutno se u bolnici ne radi,a posto sam citala dosta o tome,bojim se da ce mi mozda pronaci tip 16 i 18 koji su visoko rizicni.Znam i da je imunitet najbitniji u borbi sa ovim virusom,pa sam zato htela da vas pitam sta piti za jacanje imuniteta i sta mislite o Herpigem spreju i Todoxin vaginaletama?Hvala

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • To pitanje je najbolje postaviti imunolozima- ja mogu dati savet koji verovatno znate: zdrav zivot, Vit C, Protektin povremeno, Omega 3, Viva jogurt... Sto se tice spreja i vaginaleta - o njima nista ne znam- moracu da se raspitam- do sada se cak nisam ni sretao sa njima- zao mi je.