POSTOVANI, IMAM CERKU KOJA IMA 12 GODINA JOS NIJE DOBILA MENSTRUACIJU DOK NJENE SVE DRUGARICE JESU. DOKTORE BRINEM SE MOLIM VAS POSAVETUJ TE ME DA LI TREBA DA SE BRINEMO ILI NE. HVALA UNAPRED

    Odgovoreno: 14. 06. 2008.
    • Taman posla da se brinete - dobice i ona - radi se o indivudualnoj stvari za koju je osim nasledja potrebna i kriticna tezina deteta. Na nasem podneblju uobicajeno je da prva menstruacija bude sa 12, 8 godina, ali i ako bude kasnije jos bolje - ne sekirajte se.