Pozdrav,u oktobru 2004 imala sam abortus,ne mojom zeljom nego greskom doktora.Isla sam na kontrolu sve je bilo ok.Povremeno osecam bol u predelu jajnika,grude me bole na 7-10 dan pred menstruaciju.Interesuje me da li postoji mogucnost da teze ostanem u drugom stanju posle 4 godine od abortusa,koristimo povremeno kondom?Molim vas da mi odgovorite na e-mail.Hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2008.
    • Meni redakcija prosledjuje pitanja a ja ih njoj vracam. Sto se tice Vaseg pitanja- odgovor je - ne bi trebalo da bude problema te vrste ako je intervencija i oporavak protekao bez komplikacija. Najbolje je da ne razmisljate o tome nego da radite na bebi- pozdrav.