Postovani dr. Milane, Imam 27 godina i strasan problem sa kondilomima!!! Tretirani su duze vreme podofilinom (inace problem postoji od januara meseca), a potom sam promenila ginekologa i zadnji put je radjeno spaljivanje mislim elektro stimulacijom ( valjda se nisam pogresno izrazila), sa mnogo vise uspeha. E sada, ja sumljam da ih od samog pocetka imam na sluzokozi debelog creva, medjutim doktor kaze da ih nema, da ih on ne vidi a ja ih uporno vidim! Interesuje me da li treba da se obratim i gastroenterologu, da uradim rektoskopiju ili je to stvar za ginekologa! Jako sam uplasena i zabrinuta! Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Nema potrebe da idete kod gastroenterologa , a jos manje da radite rektoskopiju- dovoljno je da Vasem ginekologu skrenete paznju na predeo cmara (Vi kazete da ih vidite) - da i to mesto pogleda kolposkopski (pod uvecanjem). Ako i dalje ostane pri svom potrazite i drugo misljenje i tako cete biti sigurni u eventualnu tacnost i;li netacnost dijagnoze Vaseg lekara.