Prilikom oralnog seksa,kondom sam greskom okrenula naopako tj.spoljnu stranu sam stavila na penis,kad sam kondom pocela da navlacim primetila sam gresku i kondom sam tad postavila pravilno.problem je sto je na penisu bilo necega a kad sam okrenula pravilno kondom to je bilo na spoljasnoj strani..nisam obracala paznju i nastavila sam sa >radom> sad se plasim i pitam se dal je moguce da sam zatrudnela,a moj decko tvrdi da tad nije svrsio i da to na penisu verovatno nije bila sperma,mene zanima dal postoji mogucnost da je to nesto drugo?Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Mala je verovatnoca- gotovo nikakva da ste trudni ako je sve bilo kao sto ste napisali. Prilikom erekcije i pre ejakulacije i kod muskaraca manja kolicina semene tecnosti "vlazi" glans. U njoj se mogu naci spermatozoidi, ali je verovatnoca trudnoce minimalna.