Postovani, kakvo je vase misljenje o mirkoskopu mejbi bejbi. Vec vise od godinu dana ga koristim u odredjivanju plodnih dan, ali nikako da se desi trudnoca. Naime pokazuje mi plodne dane vec oko 6,7 dana ciklusa pa onda ponovo oko 20,21. Inace menstruacije su mi redovne najkraca 25 najduza 30 dana. Sta mi predlazete. Sve pohvale, iskrene za doktora a i za sajt.

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Nemam neko posebno misljenje, ali je moguce da ga Vi pogresno tumacite. Plodni dani su kada od duzine ciklusa oduzmete 14 dana (II faza ciklusa je stabilnija)- sto bi kod Vas bilo 11 odn. 16. dan +- 5 dana (teorijski a u praksi 3-4 dana). To nikako ne moze biti 6,7 odn 20,21 dan. Ako ste godinu dana bez zastite i niste ostali trudni potrazite pomoc ginekologa jer je po definiciji to period nakon koga treba potraziti eventualni problem.