Imam dve izrasline velicine pola zrna graska kod analnog otvora. Ne boli me pri vrsenju nuzde, ali ponekad svrbi i boli na dodir. Da li su u pitanju hemoroidi ili moze biti i nesto drugo? Kako da lecim?

    Odgovoreno: 21. 05. 2008.
    • Vrlo je moguce da se radi o hemoroidima, ali je bez pregleda tesko reci. Kada Vas svrbi probajte sa mascu Faktu- ako pomogne onda su to hemoroidi. Vodite racuna o ishrani (bez zacinjenog, ljutog, alkohola, gaziranog) higijeni i urednosti stolice.