imam 24 god,pre 10 dana bila sam na ginekoloskom pregledu,ustanovljeno je da imam kondilome-accuminata,u predelu vaginalnog otvora i na usnicama.skidali u mi ih radio talasima,sad je vec 6 dan otkada traje proces lecenja,mene pecke jos uvek pri mokrenju(dali su mi da mazem povidon jod rastvor i posle enbecin prasak u spreju),juce sam pokusala da kakim,ali nisam mogla,kao da je tu nesto zacepjeno pa skoro nista ne moze da prodje,jos je i doslo prilikom toga do nekokg malog ispupcenja al se do jutra povuklo.ja inace imam zatvor vec 8 dana i stvarno ne znam sta da radim,dal mogu da koristim neke cajeve za probavu?ali opet se bojim zbog tog ispupcenja da se opet ne pojavi i nesto ne iskomplikuje.pomozite

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Potrebno je da resite problem opstipacije- probajte sa bekunis cajem ili cepicima dulkolaxa. Takodje mozete probati sa glicerinskim cepicima ili nekim drugim laksativom. Defekacijom ne mozete nista da " pokvarite " a problem zatvora morate da resite.