Prilikom odnosa pukao je kondom i deo je ostao u meni. Sta da radim? HITNO JE!!!

    Odgovoreno: 18. 05. 2008.
    • Mislite deo kondoma? Ako mislite na deo kondoma slobodno  zavucite prste i izvucite- nista ne mozete povrediti ili poremetiti. Ako ne uspete morate do ginekologa (pod spekulumom ce naci deo kondoma). Obicno ne ostaje deo kondoma vec ceo kondom-zato proverite da li je ostalo parce kondoma ili se samo pocepao (bez gubitka delova). Ako je sa delom kondoma dospela i sperma, a trudnoca nije pozeljna uzmite pilulu za dan posle- Postinor- imate max. 72 h od odnosa, ali ne cekajte toliko. moze se kupiti u svakoj apoteci.