Postovani doktore mozete li mi reci kako da prekinem menstrualno krvarenje,koje vec traje 14 dana a njegov intenzitet se nesmanjuje.

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Potrebno je da posetite ginekologa koji ce na osnovu ginekoloskog i UZ-og pregleda odrediti vrstu (hormonske ili hirurske) terapije. Mozete probati sa kapima : Metilergobrevin 3x 20 kapi dnevno 2-3 dana, ali mislim da je poseta ginekologu neophodna (krvavljenje dugo traje).