Postovani doktore!Javljam se jer imam problem prije mjesec dana prilikom vaginalnog pregleda ginekolog mi je pronasao cistu na desnom jajniku 9 mm,radila sam PAPA test koji je uredan.Imala sam jedan spontani i vise nisam ostajala trudna,pa se bojim da li mogu da ostanem trudna.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Ako sam dobro shvatio "cista" je velika 9mm. To nije cista vec obican folikul na jajniku sto je normalan nalaz. To sto ste imali jedan spontani abortus nisje prepreka za sledecu trudnocu, ali procitajte na ovom sajtu tekst o ponovljenim spontanim pobacajima pa ce Vam neke stvari biti jasnije.