Postovani, supruga i ja imamo problem steriliteta tj mog steriliteta. Naime spermogram je glavni problem, o% progresivno pokretnih, 8.8mil ukupni broj. Savetovana je IVF, molim Vas za savet i sta dalje, kako i gde. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.
    • Od drzavnih bolnica mogu toplo preporuciti Novosadsku kliniku- relativno skoro sam ih i ja sam upoznao i cine mi se mnogo pristupacnijim i profesionalnijim no Beograd (Visegradska). Sto se tice privatnih- iskustva pacijenata su razlicita, ali znam da je Prof. Ljubic Alexandar dugo u tom poslu i da su mu rezultati ok. On takodje radi i u Visegradskoj a privatno mislim u Gospodar Jevremovoj.. Ja bih prvo probao sa N.Sadom