Postovanje,  moje pitanje je da li se u Nisu zena moze poroditi uz pomoc epiduralne anestezije? Ako je odgovor potvrdan kome se treba obratiti za dalje informacije?  Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 01. 2008.

    • Odgovor je negativan. Jos uvek nismo usli u renovirano porodiliste a kada cemo ne znam. Verujem da ce se to desiti do juna ove godine kada ce i anesteziolozi (koji se trenutno obucavaju) biti spremni. To je moja procena, ali interesujte se.