Postovani doktore!
    Na redovnom pregledu kod ginekologa PAPA test i kolposkopski pregled su bili u redu samo mi je desni jajnik malo uvecan. Lekar mi kaze da je to posledica neke upale.Ja povremeno osecam lagane bolove u donjem delu stomaka na desnoj strani, pa vas molim da mi kazete da li je potrebno izvrsiti jos neki pregled ili ultra zvuk? Inace imam 24 god.i jedan porodjaj.Unapred hvala.

    Odgovoreno: 12. 03. 2007.

    • Potrebno je da uradite krvnu sliku, urin, sedimentaciju, VS i eventualno V+C bris sto ce uz ginekoloski pregled Vasem doktoru pruziti sliku o tome da loi postoji akutni (svezi ) proces na jajniku i da li je potrebno reagovati antibio-terapijom