Hipotireoza, policistični jajnici - to je dijagnoza doktora. tsh-2.52 fsh-7.5 lh3.7  treći dan mz.
    Zanima me da li mi ova bolest smeta da ostanem u drugom stanju? Pijem tab, euthyrox25mg1x i siofor500-1x. Imam 36 god i želim imati bebu.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Vrednosti hormona koje ste naveli su u redu, ali ako image dg.. policističnih jajnika onda je potrebno za početak uraditi hormonski status [kompletan] i UZ-čno propratite ciklus - da bi se videlo da li ima ovulacije ili ne - to će dati odgovor na pitanje koje ste mi postavili.