Već 5 dana imam bol u predelu bešike. Pretpostavljam da se radi o upali, a i znam kako sam mogla da se prehladim. Medjutim, nemam bolova prilikom mokrenja, niti peckanje, samo bol u predelu dodnjeg dela stomaka, tj bešike i malo me boli desni jajnik. Inače, nisam sklona upalama ni bešike ni jajnika. Pijem dosta čaja, ali nisam sigurna da pomaže.
    Da li imam razloga za brigu?
    Hvala

    Odgovoreno: 26. 12. 2008.
    • Uradite krvnu sliku, sedimentaciju, urin i urinokulturu i znaćete da li je posredi upala ili ste se samo nahladili. Znam da Vam nisam mnogo pomogao, ali to je jedini ispravni put za tegobe koje navodite.