Poštovani doktore,
    Volela bih da znam da kako mogu da budem 100% sigurna da ne zatrudnim kad sam u tzv. neplodnim danima. Imam uglavnom redovan ciklus na 28 dan, nekad zbog stresa kasni max. par dana..
    Veliki pozdrav,
    Hvala Vam

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Nema 100% garancije ni za šta pa ni za to. U principu kod urednog 28-dnevnog ciklusa plodni dani su od 9-og do 19-og dana teorijski. U praksi je to manje, ali nikad ne možete znati sa sigurnošću pa je savet prezervativ ili oralna kontracepcija.