Poštovani Dr,
    hvala Vam na odgovoru. Nismo se sporazumeli, pa sam želela da Vam kažem da sa mojom dijagnozom (endometriozom) i posle laparaskopije sam ostala trudna (beba ima šest meseci).
    Pa me zanima da li je moguće da budu opet bolne menstruacije (primala sam inekcije zbog nepodnošljivog bola pre trudnoće)? Inače sam dobila ubrzo posle porodjaja (Carski rez), sada nisu bolne, tek malo da osetim. Šta se dešava sa endometriozom posle porodjaja?
    Unapred se zahvaljujem...