Postovani doktore Stefanovicu,  Imam 26 godina i u braku sam 5 meseci. Kada sam bila kod ginekologa receno mi je da imam mikrocisticne jajnike. Interesujeme sta to znaci i da li mogu da ostanem u drugom stanju?  Inace radila sam Papa test i on je uredan. Unaprijed yahvalna

    Odgovoreno: 19. 11. 2007.
    • Mikrocisticni jajnici su normalan nalaz u odredjenoj fazi ciklusa tako da to ne treba da Vas sekira. Mislim da ako ste do sada bili ginekoloski bez problema sa urednim ciklusom ovo nije problem o kome treba razmisljati i ne pretstavlja prepreku trudnoci.