Doktore,
    imam poličisticne jajnike, ginekolog mi je prepiso terapiju klomifenom, međutim ja nisam trudna, a nisam ni dobila menstruaciju, verovatno je u pitanju perzistentan folikul. Moj ginekolog mi kaže da ne treba više da pokušavam klomifenom, nego mi kaže da sam ja za kliničko lečenje, iako sam samo imala jednu terapiju klomifenom.
    Interesuje mi Vaše mišljenje da li bi trebalo još pokupati klomifenom, popto je dozvoljeno da se on daje tri meseca ili treba da krenem na kliničko lečenje. Moj ginekolog misli da se ništa neće promeniti ako ga uzimam još dva meseca pošto nisam dobila menstruciju, da će opet doći do perzistentnog folikula i da ću uzalud potrošiti vreme.