Poštovani doktore, ovog meseca sam po prvi put imala sexualni odnos sa dečkom....sada mi menstruacija kasni 6 dana, pre 3 dana sam uradila test i bio je negativan. Jel moguće da sam ipak trudna??  Zašto mi kasni toliko menstruacija?
    Molim Vas za pomoć...
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Ako je test negativan verovatnoća je mala- gotovo nikakva. Ponovite sutra test, i ako je negativan- niste trudni- sačekajte ciklus još 7 dana i ako ne dodje javite se ginekologu. Moguće je da je stres zbog prvog odnosa doprineo kašnjenju.