Poštovani,
    Već duže vrijeme imam iscjedak iz vagine koji ima jako neugodan miris, a naročito u toku spolnog odnosa. Ponekad potpuno nestane, ali se brzo vrati i tako već duže vrijeme osjećam i svrbež, ali svrbež prođe, a iscjedak je obično bijel i žućkast. Nisam ništa koristila, osim što sam ispirala kamilicom.

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • I Vi i partner tbl Orvagyl od 400 mg 2x1 7 dana oralno. Vi stavljajte vaginalete Orvagyl jedno pakovanje, a potom Canesten 3 jedno pakovanje. Sve vreme uzimajte tbl Laktogin (oralni probiotik za vaginalnu floru)- duže vreme po uputstvu. Za vreme terapije bez odnosa i alkohola.