Imam tup konstantan bol u mišićima, koji se nalaze na leđima između leve lopatice i kičme. Pre dva meseca sam prvi put primetio bolove i išao kod specijaliste medicine rada. Ali ubrzo sam preležao neku vrstu prehade i virusa i bol je istog trenutka nestala kao da je nije ni bilo. Nakon mesec dana bolovi su se opet pojavili. Ovog puta ne više u jednoj tački već sšre. Otišao sam kod specijaliste za fizikalnu medicinu, koji mi je prepisao tablete midotalm i beksomen i kremu rheumon. Njegova dijagnoza je bila klinički nalaz u DG, jak spazam ove muskulature sa leve strane. Ispoštovao sam terapiju skoro sam bio i kod masera. Pokušavao i sa raznim oblogama, ali bol sve vreme traje. I počinje da se sve više širi, a čak nekad ima levo rame, nadlakticu i vrat. Jedino noću nemam bol i spavam mirno. Ali niko do sada nije znao da mi kaže kako sam to dobio i kako da izlečim.
    Molim Vas da me posvetujete.

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #25309

    • Nisam htela injekcije koje mi je lekar predložio nego clindamicin 600mg (početak bronhitisa) . Sad imam tupe bolove ispod lopatica do kičme kao i donji deo leve i desne srane stomaka. Da li je opasno? Hvala

    • Sara bešković 25. 04. 2012.

      Imam prehladu i jak kašalj i sada malo me je isto bolelo izmedju leve lopatice i kicme a i to mi se tek pojavilo danas bila sam kod doktora i rekao je nije ništa sve u redu ali uvece me je počela kičma jako jako boleti ne mogu da pomerim kao da imam tacku neku izmedju lopatice i kicme i kada kašljem ubija me od bolova +. Koje je rešenje za ovo?

    • Sara bešković 25. 04. 2012.

      Imam prehladu i jak kašalj i sada malo me je isto bolelo izmedju leve lopatice i kicme a i to mi se tek pojavilo danas bila sam kod doktora i rekao je nije ništa sve u redu ali uvece me je počela kičma jako jako boleti ne mogu da pomerim kao da imam tacku neku izmedju lopatice i kicme i kada kašljem ubija me od bolova +. Koje je rešenje za ovo?