Poštovani,
    vec 7 meseci pokušavam da "sredim" prelome na obe potkolenice...
    Posle najnovije kontrole utvrđeno je da imam ostoeporozu zbog dugotrajnog ležanja i neaktivnosti (3.5 meseca sam bila nepokretna). Sve vreme dobijam samo površne informacije i izgleda mi kao da niko nije zainteresovan da se pozabavi mojim problemom i da mi objasni u kom pravcu će se kretati moj oporavak i koliko će trajati.
    Usput mi je utvrđeno da su mi kolena "problematična" i da ću "tek videti kakvi me problemi očekuju".
    Da li biste mogli da mi preporučite pravog stručnjaka iz ove oblasti, za koga bih mogla da se vežem i postupam po njegovim/njenim savetima?
    Hvala Vam unapred.

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Vama je potreban pregled fizijatra i ortopeda u nekom od Kliničkih Centara, gde postoji mogućnost dopunske dijagnostike. Osteoporozom se bave i reumatolozi. Niste naveli o kakvim je povredama reč, kako su nastali prelomi i kako su lečeni do sada, da li su srasli, da li ste operisani, zašto niste ustajali mesecima,?
      Imate li još neku pridruženu povredu i komplikaciju itd?