Poštovana dr,
    Od rane mladosti imam problema sa nekom vrstom artritisa, mislim na otoke prstiju šaka, kolena, ručnog zgloba u par navrata. Od tada imam problema i sa bolovima izmedju lopatica gdje sam ranije smatrala da su to možda bolovi od srca jer sam nekoliko puta do sada imala jak bol izmedju lopatica i koji se širi prema grlu. Kod interniste sam radila eho srca, ekg i sve je u granicama normale.
    Molim Vas da mi odgovorite da li ovakve smetnje mogu biti ipak od kičme ili ipak može biti u pitanju srce?
    Unapred zahvalna!