Do koje godine rastu muškarci? Čitao sam negde da je to do 25, da se tad svi procesi rastenja zavšavaju i koliko još mogu da porastem ako imam 18 god?

    Odgovoreno: 13. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #18983

    • Imam 16 godina visok sam 182 3 tako nekako da li bi mogao do kraja rasta mogao biti visok 190 a stric mi ima toliko

    • Sava stosic 08. 03. 2012.

      Ovog leta trebam da napunim 17 god, visok sam 1. 75 a tezina 73 kg zanima me dali cu jos porasti. . ?

    • Imam 18 godina i visok sam 176 cm otac je visok kao ja mozda centimetar viši, majka mi je visoka 167 cm, da li je moguce uticati na posticanje telesne visine u ovim godinama i kako da znam da li cu jos da rastem, do koje godine se raste i sta da radim da bih izvukao genetski maksimum. . . ?