Poštovani doktore,
    Imam 61 godinu. 1999. imala sam operaciju mastectomia radicalis sec.Madden l. sin. Drainage, tumor je bio ma ductale invasivum gl. mammae, hist.gr.II, NG II-III, i posle toga šest ciklusa adjuvantne hemioterapije po CMF (Bonadona) protokolu, bez metastaza. 2004. sam imala laparoskopsku Cholecystoctomiju zbog kalkulozne žučne kese i tom prilikom su mi ugrađene metalne klipse. S obzirom na laparoskopsku operaciju, a da pored gore navedenog, imam i Spondylosis vert.cervico-dorso-lumbale, Radiculopathia L5-S1 bill ppldex, Nodi Herberden(cum arthropathia) bill i Gonarthrosis bill ppl.dex.).
    Interesuje me:  da li se mogu podvrći pregledu pomoću magnetne rezonance? Da li mogu koristiti bilo koju od magnetnih fizikalnih terapija za kičmu, kukove, ramena, da li mogu koristiti ortopedski dušek sa megnetima, da li moj suprug može koristiti ortopedski dušek ako spavamo zajedno? S obzirom na operaciju kancera, da li su za mene bezbedne i druge vrste fizikalnih terapija (stimulacije galvanskom, interferentnom, DD strujama, tens i td.)
    Unapred se zahvaljujem na odgovoru.