Moja beba je stara 17 dana, nakon njegovog rodjenja utvrdjena je dijagnoza pes equinovarus. Pošto živim u inostranstvu dijagnoza je postavljena tokom trudnoće. Vodeći ortoped mi je rekao da je oboljenje srednjeg stepena. Nakon 3 dana stavljen mu je gips skoro do prepona i menja se svakih 7 dana. Sada mu je već 3. gips i stopalo je dosta korigovano, ali tek nakon 6. gipsa znaće se da li treba operativni zahvat ili ne.
    Druga stvar koja me interesuje je dijagnoza ankyloglosson (kraća resica na jeziku) problem je bio sa dojenjem, jer jezik ne izlazi sasvim napolje. Kakav je hiruški zahvat i kada treba da se uradi?
    Molim Vas za stručno mišljenje na moja pitanja i unapred zahvalna,
    zabrinuta mama!!!