Poštovana molim Vas za savjet.
    Naime, već neko duže vrijeme (oko 1 god.) imam problema sa rukama, i to samo ujutro. Ništa ne mogu raditi, ne mogu ni šaku stisnuti nekih sat vremena od kad se ustanem iz kreveta, pa poslije sve bude ok do sljedećeg jutra. Zglobovi na ruci su mi malo zadebljani i srednji prst svake ruke je malo iskrivljen. Nekoliko puta mi se znalo desiti da sam se sva ukočena probudila, svi zglobovi na tijelu su me jako boljeli. A sada mi počinju "krckati" svi zglobovi, od ručnih, ramena, koljena... Imam anemiju, Hashimotov tyreoiditis, 24 g. i 47 kg.
    Koje bi pretrage trebalo napraviti? Da li je moguće da uz hashimota imam i artritis?
    Unaprijed zahvalna