Imam 31godinu. Pre godinu dana sam operisala l5-s1. Od tada imam bol u repnoj kosti i taj bol mi smeta u ležećem i sedećem položaju. Doktor kaže da to tako mora da boli, ali je meni tu nešto čudno od svih ljudi koji su tada operisali isto samo ja imam taj problem.
    Da li mi Vi možete reći nešto više o tome i dati neki savet?

    Odgovoreno: 15. 11. 2008.
    • Ponekad se dešava da operacija diskusa ne može da reši problem bola. Treba obavezno da uradite kontrolni snimak - magnetnu rezonancu operisanog dela kičme, kako bi se videlo šta je uzrok bola. Pokušajte sa upornom fizikalnom terapijom koja smanjuje bol (laser, TENS, DD struje...). Možete probati i lokalnu primenu nekog od antireumatskih gelova ili krema.