Moja dijagnoza: protruzija L5 S1 i.v. diskusa paracentralno posteriorno desno srednje teškog stepena, početnu široku protruziju L4 L5 i.v. diskusa sa fokalnom rupturom anulus fibrozusa paracentralno desno u superpoziciji sa diskartrozom i dorzolateralnu protuziju L2 L3 i.v. diskusa desno lakšeg stepena. Bol postoji samo u desnoj nozi.
    Molim Vas da me posavetujete da li mogu da mi pomognu fizikalne vežbe ili je operacija neminovna. Unapred hvala,
    M. Malovrazić