Vec treci dan osecam neprijatan i stalan bol u levoj ruci od srednjeg prsta do ramena,nekada je bol tup nekada u vidu peckanja ili kao da je u ruci zapaljena vatra,nekada kao ziganje pa me interesuje da li to moze da bude nesto reumaticno ili nesto drugo.Samo da naglasim da sudje ispiram u hladnoj vodi i za vikend su mi ruke dugo i cesto bile pod mlazom hladne vode. Unapred se zahvaljujem. Cucak Mirjana

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.

Komentari na pitanje: #84

    • spasojevic-despotovic zagorka 04. 11. 2009.

      Imam bolove vec dugo vramena u laktovima lezima kolenima sa unutrasnje strane i napred casice i to svakodnevno kada me malo popusti preznojim se iskijucivo zimi. Kojem doktoru da se obratim za tacnu dijagnozu. Unapred vam puno hvala