Moja devojčica koja u januaru puni 8 godina, ima dlačice ispod pazuha i stidne dlake, a takođe sam primetila da su i grudi počele da joj rastu. U svojoj generaciji je uvek bila među najvišima, ali s obzirom da sam ja visoka 175cm, a moj suprug 192cm predpostavljala sam da je njena visina normalna. Ipak, malje i grudi me brinu. Takođe, moram da napomenem da se oduvek mnogo znoji, kao i da je taj znoj neprijatnog mirisa. Koliko je ovo ozbiljan problem i da li je potrebno uraditi neke analize? Zahvalna, majka iz vršca

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #33843

    • Zdravo, danas sam primetila da se moja devojcica od 8 godina oseti ispod pazuha sto nije nikada pre. Redovna higijena. . Mozete mi reci o cemu je rec?