Moja beba ima 8 meseci, jede od povrća kropir šargarepu, peršun, grašak, boraniju, brokoli, karfiol, spanać, tikvice, pastrnak, od voća jabuku, bananu, kajsiju, breskvu, šljivu. Interesuje me da mi kažete šta još mogu da joj uvedem od voća i povrća i šta mogu da joj dajem od mlečnih proizvoda. Jogurt, sir, pavlaku, voćni jogurt i tako to. Mala je 8.4 napunila 8 meseci. I kako treba da izgleda njen jelovnik tokom dana?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 10. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Vi ste za dva meseca isuviše namirnica uveli bebi. Ako je sve lepo prihvatila, onda ste Vi srećna mama. Ne žurite suviše sa proširivanjem liste namirnica. Nastavite da je hranite kao i dosada i uvodite najviše dve nove namirnice nedeljno. Sir i pavlaku odložite za koji mesec.