Poštovana,
    Moj sinčić koji ima dve i po godine od pre četiri meseca ima neredovnu i uglavnom tvrdu stolicu. Pre toga imao je urednu svakodnevnu stolicu, a sada na svakih tri do četiri dana. Što se tiče ishrane doktor je savetovao da se izbace sve namirnice koje bi mogle da izazovu zatvor, slatkiši takođe, što smo mi i učinili, mada napominjem da je njegovoj ishrani od rođenja pridavana velika pažnja. Rađen je test na parazite i negativan je. Poslednju stolicu je imao još pre šest dana što mene kao roditelja izuzetno brine.
    Molim Vas da mi date bilo koji savet ili sugestiju šta bi moglo da bude uzrok i što je još bitnije, kako nastale tegobe najlakše otkloniti.
    Unapred zahvalna brižna majka.