Poštovana,
    moj sin od skoro 21 mesec ima problem sa levom nogom. Primetili smo 2 meseca unazad da se ponekad (do sada 3 puta) javi bol u levoj nozi ili mu nešto smeta, pa on malo vuče nju, tj.slabije se oslanja na nju. To je trajalo kratko, 15-20 minuta, pa onda prodje i kao da ništa nije bilo. Pregledali smo nogu, nema oteklina, crvenila, zamenili obuću. Sinoć se dete normalno igralo, i onda odjednom je počeo da šepa, da se ne oslanja skroz na levu nogu. Kada ga pitamo on kaže da ga boli. I danas opet malo vuče nogu.
    Šta bi trebalo učiniti dalje, voditi ga kod ortopeda ili? Pedijatar kaže da je možda nekada davno povredio, izvrnuo nogu, pa sada učini neki pokret koji ga zaboli i pokrene tu staru povredu.
    Hvala na odgovoru