Poštovana,
    moja ćerkica ima 11,5 meseci. Pre dva dana je počela da kašlje, balice non stop cure. Bez obzira na sve to ona je vesela, lepo jede.
    Šta da radim? Kako da joj pomognem?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 19. 12. 2008.
    • Poštovana,
      dobro opšte stanje i simptomi koje opisujete obično prate virusne infekcije gornjih disajnih puteva. Mogu biti od koristi biljni sirupi za kasalj (Altiprim, Prospan), redovna toaleta nosa (aspiracija sekreta specijalnim pumpcama, fiziološki rastvor -Tetrisal E u nos), topli napici i vitamin C.